Unified communications

Połącz się z klientami dowolnym kanałem z dowolnej lokalizacji

Twoi klienci są różni – pozwól im na kontakt tym kanałem, który lubią najbardziej: voice, video, chat, SMS, e-mail, fax, web form, social media. Unified communications umożliwi Ci spójną komunikację z klientem w czasie rzeczywistym bez względu na urządzenie czy miejsce pobytu.

Zobacz, jak technologia Unified Communications ułatwi klientom komunikację z twoją firmą

Rozwiń produktywność

Zwiększ zakres obsługiwanych zadań dzięki multimedialnej komunikacji. Dołącz do rozmowy kompetentne osoby z każdego miejsca na świcie. Zwiększ skuteczność prowadzonych rozmów dzięki narzędziom do współpracy

Obniż koszty
Ogranicz liczbę wyjazdów dzięki multimedialnym połączeniom. Oszczędź na telefonach dla pracowników i zastąp je komunikatorem WebRTC. Wykorzystaj telefony VoIP do komunikacji głosowej. Ogranicz koszty uruchomiania i utrzymania stanowiska pracy.
Zwiększ satysfakcję klienta
Zapewnij skuteczną komunikację dzięki zastosowaniu różnych mediów. Włącz uczestników do rozmowy z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu. Rozwiń współpracę między działami w firmie i skróć czas obsługi klienta.

Przejdź przez demonstrację systemu

Poznaj funkcje
Unified communications
Conpeek

Multimedia

Użytkownicy systemu Conpeek mają możliwość zastosowania w komunikacji kanałów chataudio oraz video, w zależności od potrzeb biznesowych oraz wykorzystywanych urządzeń.

Chat

Kanał chat zawiera funkcjonalność file transfer, która pozwala na przesyłanie w czasie połączenia dowolnych plików w obu kierunkach.

Video

Kanał video zawiera funkcjonalność screen share, która pozwala na prezentowanie pulpitu lub wybranej aplikacji innym uczestnikom spotkania.

Multiaccess

Użytkownicy systemu Conpeek, w celu zapewnienia wysokiej dostępności na wybranych kanałach komunikacji mogą korzystać z trzech rodzajów urządzeń.

WEB-LINK

Komunikator web który może być uruchamiany w przeglądarkach internetowych wspierających technologie HTML5 oraz WebRTC. Wspierane są kanały chat, audio oraz video. Dostępna jest lekka wersja komunikatora którą można zainstalować na urządzeniach smartphone z systemem operacyjnym Android/IOS.

LINE-LINK

Aplikacje SoftPhone oraz urządzenia IPPhone korzystające z protokołu SIP 2/0. Wspierane są kanały audio oraz video. Szeroka gama i różnorodność urządzeń tego typu na rynku, pozwala na doskonałe dopasowanie konfiguracji do potrzeb biznesowych

EXTERNAL-LINK

Telefon komórkowy, dzięki któremu każdy mobilny użytkownik systemu jest dostępny bez względu na dostępność sieci Internet. Z uwagi na wykorzystanie sieci mobilnej dostępny jest tylko kanał audio.

Link Switch

Użytkownicy systemu Conpeek mogą przełączać rozmowę pomiędzy urządzeniami w trakcie trwania połączenia. Dzięki tej funkcjonalności odchodząc od biurka nie trzeba przerywać rozmowy, a wystarczy przełączyć ją na telefon komórkowy.

Predictible Routing​

Użytkownicy systemu Conpeek mogą jednocześnie korzystać z wielu różnego typu urządzeń. Dla każdego z nich jest możliwość określenia priorytetu oraz czasu wykonywania połączenia. Dodatkowo użytkownik może zarządzać swoją dostępnością poprzez włączanie tylko wybranych urządzeń. System zgodnie z oczekiwaniami wykonuje próby zestawienia połączenia z wybranym użytkownikiem uwzględniając wymagane kanały komunikacji oraz dostępność i priorytety urządzeń.

Sprawdź, co osiągniesz dzięki technologii Unified Communications

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dostęp do wersji demonstracyjnej systemu do komunikacji z klientem Conpeek

Podczas prezentacji demo dowiesz się:

  • jak usprawnić komunikację z klientem dzięki narzędziom Conpeek,
  • jak dopasować technologie wykorzystywane przez Conpeek do swoich potrzeb,
  • jak wygląda proces wdrażania systemu contact center Conpeek.