Unified communication

Połącz się z klientami dowolnym kanałem z dowolnej lokalizacji

Twoi klienci są różni – pozwól im na kontakt tym kanałem, który lubią najbardziej: voice, video, chat, SMS, e-mail, fax, web form, social media. Unified communication umożliwi Ci spójną komunikację z klientem w czasie rzeczywistym bez względu na urządzenie czy miejsce pobytu.

Zobacz, jak technologia Unified Communication ułatwi klientom komunikację z twoją firmą

Rozwiń produktywność

Zwiększ zakres obsługiwanych zadań dzięki multimedialnej komunikacji. Dołącz do rozmowy kompetentne osoby z każdego miejsca na świcie. Zwiększ skuteczność prowadzonych rozmów dzięki narzędziom do współpracy

Unified Communications rozwiń produktywność
Unified Communications obniż koszty

Obniż koszty

Ogranicz liczbę wyjazdów dzięki multimedialnym połączeniom. Oszczędź na telefonach dla pracowników i zastąp je komunikatorem WebRTC. Wykorzystaj telefony VoIP do komunikacji głosowej. Ogranicz koszty uruchomiania i utrzymania stanowiska pracy.

Zwiększ satysfakcję klienta

Zapewnij skuteczną komunikację dzięki zastosowaniu różnych mediów. Włącz uczestników do rozmowy z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu. Rozwiń współpracę między działami w firmie i skróć czas obsługi klienta.
Unified Communications zwiększ satysfakcje klienta

Przejdź przez demonstrację systemu

Poznaj funkcje Unified communication Conpeek

Multimedia

Użytkownicy systemu Conpeek mają możliwość zastosowania w komunikacji kanałów chataudio oraz video, w zależności od potrzeb biznesowych oraz wykorzystywanych urządzeń.

Chat

Kanał chat zawiera funkcjonalność file transfer, która pozwala na przesyłanie w czasie połączenia dowolnych plików w obu kierunkach.

Video

Kanał video zawiera funkcjonalność screen share, która pozwala na prezentowanie pulpitu lub wybranej aplikacji innym uczestnikom spotkania.
system Unified Communications omnichannel

Multiaccess

Użytkownicy systemu Conpeek, w celu zapewnienia wysokiej dostępności na wybranych kanałach komunikacji mogą korzystać z trzech rodzajów urządzeń.
Unified Communications

WEB-LINK

Komunikator web który może być uruchamiany w przeglądarkach internetowych wspierających technologie HTML5 oraz WebRTC. Wspierane są kanały chat, audio oraz video. Dostępna jest lekka wersja komunikatora którą można zainstalować na urządzeniach smartphone z systemem operacyjnym Android/IOS.

LINE-LINK

Aplikacje SoftPhone oraz urządzenia IPPhone korzystające z protokołu SIP 2/0. Wspierane są kanały audio oraz video. Szeroka gama i różnorodność urządzeń tego typu na rynku, pozwala na doskonałe dopasowanie konfiguracji do potrzeb biznesowych

EXTERNAL-LINK

Telefon komórkowy, dzięki któremu każdy mobilny użytkownik systemu jest dostępny bez względu na dostępność sieci Internet. Z uwagi na wykorzystanie sieci mobilnej dostępny jest tylko kanał audio.

Link Switch w conpeek

Link Switch

Użytkownicy systemu Conpeek mogą przełączać rozmowę pomiędzy urządzeniami w trakcie trwania połączenia. Dzięki tej funkcjonalności odchodząc od biurka nie trzeba przerywać rozmowy, a wystarczy przełączyć ją na telefon komórkowy.

Predictible Routing​

Użytkownicy systemu Conpeek mogą jednocześnie korzystać z wielu różnego typu urządzeń. Dla każdego z nich jest możliwość określenia priorytetu oraz czasu wykonywania połączenia. Dodatkowo użytkownik może zarządzać swoją dostępnością poprzez włączanie tylko wybranych urządzeń. System zgodnie z oczekiwaniami wykonuje próby zestawienia połączenia z wybranym użytkownikiem uwzględniając wymagane kanały komunikacji oraz dostępność i priorytety urządzeń.

Sprawdź, co osiągniesz dzięki technologii Unified Communication

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dostęp do wersji demonstracyjnej systemu do komunikacji z klientem Conpeek

Podczas prezentacji demo dowiesz się: