Integracje

Połącz szybko dane z różnych źródeł

Elastyczne procesy biznesowe wymagają współpracy między różnymi systemami zewnętrznymi. Conpeek ma wbudowane rozwiązania, które zapewniają szybki i bezproblemowy przepływ informacji między bazami danych zewnętrznych systemów, aby usprawnić komunikację z klientem.

Zobacz, jak łatwo wykorzytasz integracje systemu Conpeek w komunikacji z klientem

Rozwijaj aplikacje

Odpowiedz na każde zgłoszenia klienta 24 h na dobę, aby dotrzymać warunków SLA. Przyjmuj zgłoszenie przez ulubiony kanał komunikacji klienta i zamknij sprawę już przy pierwszym kontakcie.
rozwijaj aplikacje przez integracje z innymi aplikacjami
automatyzuj konwersacje

Automatyzuj konwersacje z klientem

Buduj własne aplikacje, aby kontrolować przetwarzanie połączeń oraz wiadomości. Automatyzuj procesy dzięki integracji z zewnętrznymi systemami oraz mechanizmom sztucznej inteligencji takim jak ASR czy TTS. Skorzystaj z bibliotek BotSDK dostarczonych wraz z systemem Conpeek.

Zapewnij wymianę danych z innymi aplikacjami

Wykorzystaj dane z innych systemów do automatyzowania komunikacji z klientem. Przekazuj dane związane z prowadzonymi konwersacjami do zewnętrznych systemów CRM lub ERP. Włącz automatyczną identyfikację klienta. Zapewnij wszystkim pracownikom szybki dostęp do informacji z dowolnej apliakacji. Wykorzystaj do tego bogaty w funkcje interfejs API.

wymiana danych z innymi aplikacjami integracja z systemem conpeek
Wspieraj swoich konultantów wykorzystaj integrację systemu

Wspieraj konsultantów w trakcie prowadzenia rozmów

Zapewnij dostęp do danych z zewnętrznych systemów w trakcie prowadzenia rozmowy. Podpowiadaj, jak ma być prowadzona konwersacja na podstawie zebranych informacji. Automatyzuj wykonywanie procesów w zewnętrznych systemach.Wykorzystaj interaktywne skrypty dla konsultantów.

Przeprowadź integrację łatwo i przyjemnie

Wykorzystaj gotowe wtyczki do popularnych systemów CRM oraz sklepów internetowych. Uruchom mechanizm pojedynczego logowania z zastosowaniem technologii ADSF. Jeśli posiadasz system, do którego nie mamy gotowych narzędzi, skontaktuj się z nami. Wspólnie zastanowimy się nad najlepszym rozwiązaniem.
Prowadź integrację
Implementacja procesów biznesowych w organizacji, często wymaga integracji wielu rozwiązań systemowych realizujących przewidziane funkcje. System Conpeek dostarcza szeregu narzędzi pozwalających na zbudowanie procesów zwiększających efektywność przedsiębiorstwa.

Sprawdź, jak sprawnie zintegrujesz system Conpeek ze swoim oprogramowaniem

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dostęp do wersji demonstracyjnej systemu Conpeek

Podczas prezentacji demo dowiesz się: