Integracje

Połącz szybko dane z różnych źródeł

Elastyczne procesy biznesowe wymagają współpracy między różnymi systemami zewnętrznymi. Conpeek ma wbudowane rozwiązania, które zapewniają szybki i bezproblemowy przepływ informacji między bazami danych zewnętrznych systemów, aby usprawnić komunikację z klientem.

Zobacz, jak łatwo wykorzytasz integracje systemu Conpeek w komunikacji z klientem

Rozwijaj aplikacje

Odpowiedz na każde zgłoszenia klienta 24 h na dobę, aby dotrzymać warunków SLA. Przyjmuj zgłoszenie przez ulubiony kanał komunikacji klienta i zamknij sprawę już przy pierwszym kontakcie.
rozwijaj aplikacje przez integracje z innymi aplikacjami
automatyzuj konwersacje

Automatyzuj konwersacje z klientem

Buduj własne aplikacje, aby kontrolować przetwarzanie połączeń oraz wiadomości. Automatyzuj procesy dzięki integracji z zewnętrznymi systemami oraz mechanizmom sztucznej inteligencji takim jak ASR czy TTS. Skorzystaj z bibliotek BotSDK dostarczonych wraz z systemem Conpeek.

Zapewnij wymianę danych z innymi aplikacjami

Wykorzystaj dane z innych systemów do automatyzowania komunikacji z klientem. Przekazuj dane związane z prowadzonymi konwersacjami do zewnętrznych systemów CRM lub ERP. Włącz automatyczną identyfikację klienta. Zapewnij wszystkim pracownikom szybki dostęp do informacji z dowolnej apliakacji. Wykorzystaj do tego bogaty w funkcje interfejs API.

wymiana danych z innymi aplikacjami integracja z systemem conpeek
Wspieraj swoich konultantów wykorzystaj integrację systemu

Wspieraj konsultantów w trakcie prowadzenia rozmów

Zapewnij dostęp do danych z zewnętrznych systemów w trakcie prowadzenia rozmowy. Podpowiadaj, jak ma być prowadzona konwersacja na podstawie zebranych informacji. Automatyzuj wykonywanie procesów w zewnętrznych systemach.Wykorzystaj interaktywne skrypty dla konsultantów.

Przeprowadź integrację łatwo i przyjemnie

Wykorzystaj gotowe wtyczki do popularnych systemów CRM oraz sklepów internetowych. Uruchom mechanizm pojedynczego logowania z zastosowaniem technologii ADSF. Jeśli posiadasz system, do którego nie mamy gotowych narzędzi, skontaktuj się z nami. Wspólnie zastanowimy się nad najlepszym rozwiązaniem.
Prowadź integrację
Implementacja procesów biznesowych w organizacji, często wymaga integracji wielu rozwiązań systemowych realizujących przewidziane funkcje. System Conpeek dostarcza szeregu narzędzi pozwalających na zbudowanie procesów zwiększających efektywność przedsiębiorstwa.
  • BSS API – Interfejs REST umożliwiający integrację z dowolnym systemem dziedzinowym (CRM, ERP, …)
  • Communication SDK – Biblioteki programistyczne pozwalające na implementację dostosowanych dla biznesu aplikacji umożliwiających wielokanałową komunikację z klientami. (WEB, ANDROID, IOS)
  • BOT SDK – Biblioteki programistyczne pozwalające na tworzenie aplikacji przejmujących kontrolę nad połączeniami i automatyzację procesów biznesowych. (TTS, ASR)
  • Extensions – Gotowe wtyczki do systemów dziedzinowych pozwalające na łatwą i szybką integrację z wykorzystywanym w organizacji rozwiązaniem. (HubSpot, Magento, PrestaShop, …)
integracje

Sprawdź, jak sprawnie zintegrujesz system Conpeek ze swoim oprogramowaniem

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dostęp do wersji demonstracyjnej systemu Conpeek

Podczas prezentacji demo dowiesz się:

  • jak usprawnić pracę swojej firmy dzięki narzędziom Conpeek,
  • w jaki sposób dopasować system contact center Conpeek dokładnie do swoich potrzeb,
  • jak wygląda proces wdrażania systemu Conpeek.