System ticketowy

Odpowiedz na każde zgłoszenie

Infolinia, chat, SMS, e-mail, formularz – Twoi klienci kontaktują się z Tobą w różny sposób, a ty chcesz zapanować nad wszystkimi zgłoszeniami. Tylko przejrzysty system ticketowy umożliwi sprawną komunikację pracownikom działu obsługi. Nasz system rejestracji zgłoszeń uporządkuje napływające wydarzenia tak, aby wszystkie zostały szybko obsłużone.

Zobacz, jak system do obsługi zgłoszeń Conpeek przyśpieszy ticketowanie

Popraw jakość obsługi zgłoszeń
Zadbaj o błyskawiczną odpowiedź na każde zgłoszenia klienta 24 godziny na dobę i zapewnij dotrzymanie warunków SLA. Przyjmuj zgłoszenie przez ulubiony kanał komunikacji klienta. Zamknij sprawę już przy pierwszym kontakcie.
Obniż koszty
Zautomatyzuj obsługę powtarzających się zgłoszeń i skróć czas obsługi ticketu przez konsultanta. Zapewnij narzędzia zdalnej pomocy i zredukuj liczbę wyjazdów. Wysyłaj klientom automatycznie informacje o postępach obsługi zgłoszenia.
Zorganizuj pracę wydajniej
Identyfikuj i rozwiązuj problemy na podstawie powtarzających się incydentów. Kieruj zgłoszenia od razu do osób o właściwych kompetencjach. Zarządzaj zgłoszeniami z dowolnego urządzenia i dowolnej lokalizacji. Priorytetyzuj rozwiązywanie zgłoszeń. Udostępnij pracownikom informacje o statusie zgłoszeń.

Sprawdź, jakie możliwości ma nasz system do obsługi zgłoszeń

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dostęp do wersji demonstracyjnej systemu ticketowego dla firm Conpeek

Podczas prezentacji demo dowiesz się:

  • jak usprawnić pracę działu obsługi klienta dzięki narzędziom Conpeek,
  • jak dopasować system rejestracji zgłoszeń Conpeek do swoich potrzeb,
  • jak wygląda proces wdrażania systemu ticketowego Conpeek.