System ticketowy

Odpowiedz na każde zgłoszenie

Infolinia, chat, SMS, e-mail, formularz – Twoi klienci kontaktują się z Tobą w różny sposób, a ty chcesz zapanować nad wszystkimi zgłoszeniami. Tylko przejrzysty system ticketowy umożliwi sprawną komunikację pracownikom działu obsługi. Nasz system rejestracji zgłoszeń uporządkuje napływające wydarzenia tak, aby wszystkie zostały szybko obsłużone.

Zobacz, jak system do obsługi zgłoszeń Conpeek przyśpieszy ticketowanie

Popraw jakość obsługi zgłoszeń

Zadbaj o błyskawiczną odpowiedź na każde zgłoszenia klienta 24 godziny na dobę i zapewnij dotrzymanie warunków SLA. Przyjmuj zgłoszenie przez ulubiony kanał komunikacji klienta. Zamknij sprawę już przy pierwszym kontakcie.

System ticketowy poprawiający jakość obsługi zgłoszeń
system do obsługi zgłoszeń obniżający koszty

Obniż koszty

System ticketowy zautomatyzuje obsługę powtarzających się zgłoszeń i skróci czas obsługi ticketu przez konsultanta. Zapewnij narzędzia zdalnej pomocy i zredukuj liczbę wyjazdów. Wysyłaj klientom automatycznie informacje o postępach obsługi zgłoszenia.

Zorganizuj pracę wydajniej

Identyfikuj i rozwiązuj problemy na podstawie powtarzających się incydentów. Kieruj zgłoszenia od razu do osób o właściwych kompetencjach. Zarządzaj zgłoszeniami z dowolnego urządzenia i dowolnej lokalizacji. Priorytetyzuj rozwiązywanie zgłoszeń. Udostępnij pracownikom informacje o statusie zgłoszeń.
system ticketowy dla firm dla wydajniejszej pracy

Sprawdź, jakie możliwości ma nasz system do obsługi zgłoszeń

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dostęp do wersji demonstracyjnej systemu ticketowego dla firm Conpeek

Podczas prezentacji demo dowiesz się: