Oprogramowanie contact center

Łatwa instalacja. Intuicyjna obsługa. Szybka integracja

Nasz system contact center to rozwiązanie all-in-one. Damy Ci wszystko, czego potrzebujesz w ramach jednej aplikacji. Do tego prosty w obsłudze interfejs i bezproblemowa współpraca z innymi programami.

Zobacz, co możesz osiągnąć dzięki systemowi
contact center Conpeek

Rozwiń biznes bez przeszkód

Nasze rozwiązania contact center są elastyczne. Dopasuj je do potrzeb swojej organizacji. Twórz użytkowników, projekty oraz procesy biznesowe. Dostosuj ilość i funkcjonalność stanowisk. Świadomie planuj budżet dzięki przejrzystemu cennikowi.

System contact center rozwinie twój biznes
oprogramowanie contact center pozawala automatyzować procesy w twojej firmie

Automatyzuj procesy biznesowe

Oszczędź czas i kieruj połączenia bezpośrednio do właściwych osób. Korzystaj z automatycznych kampanii telefonicznych, e-mail oraz SMS. Wykorzystaj narzędzia do samoobsługi klienta.

Pozwól klientom wybrać sposób komunikacji

Zapewnij klientom wygodną, wielokanałową komunikację. Otwórz wirtualny oddział twojej firmy, aby klienci już nigdy nie musieli czekać na połączenie.

rozwiązania contact center oferowane przez Conpeek pozawalają wybrać klientowi sposób komunikacji
System contact center Conpeek bez problemu integruje się z innymi aplikacjami

Zintegruj system contact center z innymi aplikacjami

Połącz łatwo nasze oprogramowanie contact center z aplikacjami, których już używasz. Inicjuj połączenia z zewnętrznych aplikacji. Wyświetlaj informacje o kliencie i szybko wymieniaj dane między systemami.

Zapewnij bezpieczeństwo danych

Nasze narzędzia są bezpieczne. Szyfrowane połączenia, podwójne logowanie i system kontroli uprawnień skutecznie ochronią dane Twoich klientów przed nieuprawnionym dostępem.

system contact center Conpeek zapewnia bezpieczeństwo twoich danych

Oprogrmowanie contact center Conpeek

Współpracuj z klientami prowadząc rozmowy poprzez różne kanały komunikacji za pomocą jednego systemu.

Wybierz rozwiązania contact center, które łączą potrzeby Twojej organizacji z potrzebami klienta

Poprzedni
Następny

Omnichannel

Conpeek udostępnia narzędzia pozwalające obsługiwać komunikację z Klientem w preferowany przez niego sposób. Bez względu na wybrany kanał komunikacji, wszystkie informacje o połączeniach i konwersacjach są powiązane z profilem Klienta, a przekazywane treści mogą zostać zarchiwizowane w ramach udostępnionej przestrzeni dyskowej. Dzięki temu Klient zawsze odnosi wrażenie że jest obsługiwany przez osobistego opiekuna, który dobrze go zna i jest jego najlepszym doradcą.

Talk Script

Wyświetlanie skryptów dla realizowanych połączeń wpływa na skuteczność rozmów prowadzonych zarówno przez osoby rozpoczynające pracę, jak i przez doświadczonych konsultantów. Conpeek pozwala na tworzenie skryptów rozmowy dostosowanych do poziomu umiejętności konsultanta.

Automatic Call Distribution

Automatyczna dystrybucja połączeń przychodzących jest jednym z podstawowych narzędzi pozwalających na efektywną obsługę klienta. Dzięki zaawansowanym mechanizmom kolejkowania, priorytetyzowania oraz kierowania połączeń i wiadomości, mamy pewność że obsługujemy klientów zgodnie z założeniami. System contact center Conpeek pozwala na dostosowanie konfiguracji ACD do specyficznych potrzeb biznesu dla wszystkich wymaganych kanałów komunikacji oraz wiadomości.

Call Info​

Dla wielu procesów biznesowych kluczowy jest zapis informacji dotyczących przebiegu i wyniku rozmowy. Conpeek pozwala na zdefiniowanie dowolnego zestawu pozycji do wypełnienia przez konsultanta w trakcie rozmowy i po jej zakończeniu. Dane te są dostępne zarówno w informacjach szczegółowych o połączeniu, jak i w generowanych raportach.

Outbound Campaigns

VOICE

SMS

E-MAIL

VOICE

SMS

E-MAIL

Efektywność wielu procesów biznesowych zależy od sprawności zespołów odpowiedzialnych za przeprowadzenie rozmów wychodzących. Conpeek pozwala na elastyczne zarządzanie kampaniami głosowymi i dostosowanie ich do potrzeb biznesu. Kampanie mogą być prowadzone z użyciem automatycznego dialera w trybach preview, progressive i predictive.

Wykorzystanie kanałów SMS i E-mail pozwala na kierowanie kampanii marketingowych do bardzo szerokiej grupy odbiorców. W połączeniu z funkcjonalnością Invitation Link osoba odbierająca wiadomość może jednym kliknięciem połączyć się z konsultantem.

Web Panel

Wydajność pracy w Conpeek zawdzięczamy nowoczesnej i ergonomicznej aplikacji WEB. W zależności od profilu użytkownika pozwala ona na zarządzanie usługami, obsługę połączeń na wszystkich kanałach, procesowanie wiadomości oraz wykonywanie innych zadań związanych z realizacją procesów biznesowych. Responsive design umożliwia wygodne korzystanie z aplikacji zarówno na komputerze PC, laptopie, jak i tablecie.

Panel systemu conpeek jest responsywny i umożliwia wygodne korzystanie z aplikacji zarówno na komputerze PC, laptopie, jak i tablecie

JS Web Plugin​

Klient może komunikować się z konsultantem bezpośrednio ze strony WWW. Conpeek udostępnia wtyczkę java script, która jest bardzo prosta w konfiguracji. Umożliwia komunikację na kanałach video, audio i chat. Możliwe jest również zamówienie rozmowy oraz pozostawienie wiadomości tekstowej z wykorzystaniem dostosowanej formatki.

oprogramowanie call center conpeek umożliwia kontakt przez stronę www
system call center conpeek z funkcją callme

CallMe

Klienci nigdy więcej nie muszą oczekiwać na dostępność konsultanta. Dzięki funkcjonalności CallMe  możliwe jest zamawianie połączeń zarówno poprzez odpowiedni wybór na stronie WWW, w trakcie oczekiwania na połączenie w kolejce, jak i z poziomu drzewa decyzyjnego IVR. CallMe wspiera automatyczny dialer w trybach preview, progressive i predictive.

Communicator

Conpeek dostarcza lekką aplikację na urządzenia typu smartphone, służącą do obsługi połączeń na wszystkich kanałach. Jest to idealne narzędzie dla mobilnych konsultantów wymagających multimedialnej komunikacji.

Conpeek dostarcza aplikacje do systemu contact center, która działa na urządzeniach mobilnych

Recording

W wielu procesach biznesowych niezbędne jest nagrywanie. System contact center pozwala na archiwizację wszystkich kanałów komunikacji w trybach zawsze lub na żądanie.
Czas przechowywania nagrań może być dowolnie dostosowany dzięki elastycznemu zarządzaniu udostępnianą przestrzenią dyskową.

Automated Customer Survey

Przetwarzanie informacji zwrotnej od klienta może być bardzo ważnym narzędziem służącym poprawie procesów biznesowych. Do tego celu można wykorzystać dostarczane przez Conpeek automatyczne ankiety głosowe, mailowe lub sms.

Work Agenda

Kluczowym elementem skutecznej realizacji celów biznesowych jest optymalizacja pracy zespołu konsultantów. Conpeek dostarcza narzędzia do planowania pracy oraz przerw konsultantów.

Monitoring

Oprogramowanie contact center pozwala na śledzenie w trybie rzeczywistym wszystkich kluczowych parametrów dla realizowanych procesów biznesowych. Pozwala to na szybkie podejmowanie właściwych decyzji zmierzających do osiągnięcia zamierzonego celu biznesowego.

Ad-Hoc Conference

Przeprowadzenie skutecznej rozmowy wymaga często trójstronnej konsultacji ze specjalistą potrafiącym wesprzeć konsultanta. Conpeek umożliwia dynamiczne tworzenie konferencji w trakcie rozmowy dla wszystkich kanałów komunikacji.

Zobacz jak działa Conpeek

Wallboard

System contact center umożliwia uruchomienie monitoringu w oddzielnej aplikacji wyświetlanej zazwyczaj na dużych, widocznych ekranach. Dzięki tej funkcjonalności konsultanci i koordynatorzy mogą jednocześnie wykonywać pracę związaną z realizacją procesów biznesowych oraz obserwować kluczowe parametry i właściwie reagować na ich zmiany. Dzięki funkcji slide-show możemy udostępnić wszystkie wymagane informacje przy ograniczonej powierzchni monitorów.

Invitation Link

Jeśli chcemy zaprosić klienta do multimedialnej rozmowy, wystarczy, że wyślemy do niego dowolnym kanałem wygenerowany wcześniej link. Kliknięcie lub skopiowanie do przeglądarki internetowej pozwoli na zestawienie połączenia do konferencji, wybranej grupy konsultantów lub do wskazanego opiekuna.
System contact center Conpeek dostarcza duży wybór raportów
zaproś klienta do rozmowy prosto z oprogramowania contact center

Reporting

Optymalizacja procesów biznesowych wymaga odpowiednich narzędzi do przeprowadzenia analizy i oceny organizacji pracy. Conpeek udostępnia szeroki wachlarz raportów pomagających w podjęciu właściwych decyzji o zmianach. Kreator raportów pozwala na szybkie wyciągnięcie odpowiednich wniosków przez możliwość doboru właściwego formatu prezentowanych danych.

Call Rating

Ocena rozmów dostarcza istotnych informacji do doskonalenia procesów biznesowych. Pozwala na wyłapanie błędów popełnianych w trakcie rozmów i szybkie doszkolenie konsultanta w celu ich korekty. Conpeek daje możliwość zdefiniowania kart ocen rozmów i automatycznie kwalifikuje rozmowy do oceny.

Chcesz sprawdzić, jak działa system contact center od Conpeek?

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dostęp do wersji demonstracyjnej programu do obsługi klienta Conpeek

Podczas prezentacji demo dowiesz się: