Rozumiemy potrzeby biznesu

Poznaj nasz zespół

Czym się zajmujemy ?

Pomagamy firmom wykorzystać potencjał drzemiący w wielokanałowej komunikacji z klientem. Pokazujemy jak zaangażowanie całej firmy w prowadzenie konwersacji wpływa na skuteczność marketingu, sprzedaży oraz obsługi klienta. Podpowiadamy jak zautomatyzować wybrane procesy żeby obniżyć koszty oraz zwiększyć zasięg działania organizacji. Dostarczamy narzędzia all-in-one, które umożliwiają w łatwy sposób poprawić komunikację z klientem i skutecznie rozwijać biznes.
Od 15 lat zajmujemy się rozwojem systemów telekomunikacyjnych wspierających biznes. Z uwagą słuchamy klientów zarówno na etapie wdrożenia, jak i w trakcie eksploatacji rozwiązania. Pozwala nam to dobrze zrozumieć potrzeby biznesu w obszarze komunikacji z klientami. Wiemy jakie znaczenie ma prosta obsługa, łatwy wgląd do informacji oraz dostępność na wielu kanałach komunikacji. Wiemy także jak ważne jest wsparcie na każdym etapie projektu. Dzięki temu możemy dostarczyć produkt który zwiększając skuteczność działania wszystkich obszarów w firmie, gwarantuje rozwój biznesu.

Dlaczego to działa?

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy ludźmi, których pasją są nowe technologie oraz ich zastosowanie w biznesie. Wyznacznikiem naszego sukcesu jest nasz wkład w rozwój firm z którymi współpracujemy. Żeby to osiągnąć, dostarczamy rozwiązanie all-in-one które charakteryzuje się łatwą obsługą, wysoką dostępnością oraz funkcjonalnością pozwalającą skutecznie rozwijać firmę. Nasze wsparcie biznesowe pozwala na przeprowadzenie szybkiej transformacji dzięki której Twoja organizacja będzie rosła w szybszym tempie.
Pierwszym krokiem jest 30 minutowa rozmowa na temat Twoich celów i potrzeb. Znajdziemy miejsca mające największy wpływ na poprawę wybranych procesów biznesowych. Wspólnie zastanowimy się jak zastosować nowoczesny system Contact Center do zwiększenia skuteczności działania wybranych obszarów w firmie.

Jak to robimy?

Nasz zespół

Stanowimy trzon firmy. Rozwijamy kompetencje pozwalające rozumieć potrzeby biznesu i dostarczać usługi zwiększające efektywność procesów. Zatrudniamy osoby podzielające nasze pasje i zaangażowanie w tworzeniu bezkompromisowych rozwiązań. Jesteśmy gotowi do pomocy w zwiększeniu skuteczności marketingu, sprzedaży, windykacji oraz obsługi klienta.
Michał Kasiński Conpeek

Michał Kasiński

Patryk Szymański Conpeek

Patryk Szymański

Sprawdź, jakie możliwości ma nasze oprogramowanie

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dostęp do wersji demonstracyjnej systemu  Conpeek

Podczas prezentacji demo dowiesz się: