System CRM online

Cała wiedza o kliencie w jednym miejscu

System CRM online Conpeek gromadzi, porządkuje i udostępnia wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby skutecznie obsługiwać klienta na każdym etapie sprzedaży. Intuicyjny interfejs oraz szybki przesył informacji zapewnią sprawny kontakt z klientem.

Zobacz, co możesz osiągnąć dzięki systemowi CRM Conpeek

Zwiększ skuteczność sprzedaży

Selekcjonuj kontakty i sortuj dane za pomocą różnych filtrów, aby skupić się na klientach, którzy dają największą szansę na zamknięcie sprzedaży. Zapewnij konsultantom dostęp do wszystkich informacji na każdym etapie sprzedaży, aby mogli dostosować komunikację do źródła pozyskania klienta.

Zwiększ zadowolenie klienta

System CRM Conpeek zapewnia dokładną analizę spraw klienta dzięki dostępowi do nagrań i transkryptów rozmów. Pozwól klientowi na kontakt z wybranym przez niego konsultantem na podstawie zapisanej historii konwersacji.

Oszczędź czas klienta i zespołu obsługi

Uzyskaj w mgnieniu oka wszystkie potrzebne informacje i zamknij zgłoszenie przy pierwszym kontakcie z klientem. Automatyzuj proces rejestracji i realizacji zgłoszeń klienta, a także  automatycznie lub ręcznie weryfikuj tożsamości klienta w trakcie prowadzonej konwersacji.

Prowadź spersonalizowaną komunikację z każdym klientem

Prowadź rozmowy z klientem tak, aby wykorzystać jego ulubiony kanał komunikacji. Automatycznie śledź interakcje z klientem ze wszystkich platform:
e-mail, media społecznościowe, chat czy rozmowy telefoniczne. Przechowuj historię kontaktów na uporządkowanej osi czasu. Pielęgnuj kontakt z klientem nawet po zamknięciu transakcji.

CRM online Conpeek - błyskawiczny dostęp do danych, dzięki którym naprawdę zadbasz o swoich klientów

Chcesz sprawdzić, jak działa CRM Conpeek?

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dostęp do wersji demonstracyjnej oprogramowania

Podczas prezentacji demo dowiesz się:

  • jak usprawnić obsługę klienta i sprzedaż dzięki CRM Conpeek,
  • jak dopasować system CRM do potrzeb Twojej firmy,
  • jak wygląda proces wdrażania systemu CRM online.