System CRM online

Cała wiedza o kliencie w jednym miejscu

System CRM online Conpeek gromadzi, porządkuje i udostępnia wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby skutecznie obsługiwać klienta na każdym etapie sprzedaży. Intuicyjny interfejs oraz szybki przesył informacji zapewnią sprawny kontakt z klientem.

Zobacz, co możesz osiągnąć dzięki systemowi CRM Conpeek

system crm online

Zwiększ skuteczność sprzedaży

Selekcjonuj kontakty i sortuj dane za pomocą różnych filtrów, aby skupić się na klientach, którzy dają największą szansę na zamknięcie sprzedaży. Zapewnij konsultantom dostęp do wszystkich informacji w CRM na każdym etapie sprzedaży, aby mogli dostosować komunikację do źródła pozyskania klienta.

Zwiększ zadowolenie klienta

System CRM Conpeek zapewnia dokładną analizę spraw klienta dzięki dostępowi do nagrań i transkryptów rozmów. Pozwól klientowi na kontakt z wybranym przez niego konsultantem na podstawie zapisanej historii konwersacji.

system crm Conpeek zwieksza zadowolenie twojego klienta z obsługi
system crm Conpeek pozwoli ci zaoszczędzić czas

Oszczędź czas klienta i zespołu obsługi

Uzyskaj w mgnieniu oka wszystkie potrzebne informacje i zamknij zgłoszenie przy pierwszym kontakcie z klientem. Automatyzuj proces rejestracji i realizacji zgłoszeń klienta w CRM, a także  automatycznie lub ręcznie weryfikuj tożsamości klienta w trakcie prowadzonej konwersacji.

Prowadź spersonalizowaną komunikację z każdym klientem

Prowadź rozmowy z klientem tak, aby wykorzystać jego ulubiony kanał komunikacji. Automatycznie śledź interakcje z klientem ze wszystkich platform:
e-mail, media społecznościowe, chat czy rozmowy telefoniczne. Przechowuj historię kontaktów w systemie CRM na uporządkowanej osi czasu. Pielęgnuj kontakt z klientem nawet po zamknięciu transakcji.

Za pomocą systemu crm online możesz prowadzić spersonalizowaną komunikację

CRM online Conpeek - błyskawiczny dostęp do danych, dzięki którym naprawdę zadbasz o swoich klientów

Chcesz sprawdzić, jak działa CRM Conpeek?

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dostęp do wersji demonstracyjnej oprogramowania

Podczas prezentacji demo dowiesz się: