System do telemarketingu

Dostosuj kanał komunikacji do upodobań klienta

Oprogramowanie do telemarketingu Conpeek to wielokanałowa komunikacja, skrypty rozmów, automatyzacja kampanii i analiza danych w czasie rzeczywistym. Rozwiń bez przeszkód komunikację z klientami.

Zobacz, jak program do telemarketingu Conpeek wzmocni Twój biznes

Zwiększ wydajność sprzedaży

Prowadź wielokanałową komunikację, aby skutecznie pozyskać i ocieplić leady. Stosuj zaawansowane mechanizmy automatyzacji, które przyśpieszą kontakt z klientem. Pozbądź się także nieskutecznych połączeń – oszczędź czas i obniż koszty.

system do telemarketingu Conpeek zwiększy twoją sprzedaż
program do telemarketingu Conpeek poprawi twoją obsługę klienta

Popraw obsługę klienta

Wykorzystaj firmową bazę wiedzy, która udostępni informacje o kliencie i produktach. Zastosuj kolejkowanie połączeń, aby skrócić oczekiwanie na kontakt z konsultantem. Wprowadź narzędzia do oceny jakości komunikacji z klientem i monitoruj poziom usługi.

Zbuduj lepszy zespół

Obserwuj wskaźniki skuteczności, które mierzą efektywność kampanii telefonicznych. Analizuj dane historyczne, aby poprawić jakość pracy zespołu. Użyj narzędzi all-in-one i ułatw konsultantom prowadzenie rozmów.

Conpeek do system do telemarketingu, który zbuduje efektywniejszy zespół wykorzystywany do kampanii telefonicznych

Oprogramowanie do telemarketingu Conpeek

Rozumiemy, że każda rozmowa z klientem jest ważna. Dlatego nasz system to kompleksowe rozwiązania do telemarketingu,
dzięki którym nie przegapisz żadnego połączenia.

Zobacz jak działa Conpeek

Talk Script

Wyświetlanie skryptów dla realizowanych połączeń wpływa na skuteczność rozmów prowadzonych zarówno przez osoby rozpoczynające pracę, jak i przez doświadczonych konsultantów. Conpeek pozwala na tworzenie skryptów rozmowy dostosowanych do poziomu umiejętności konsultanta.

Automatic Call Distribution

Automatyczna dystrybucja połączeń przychodzących jest jednym z podstawowych narzędzi pozwalających na efektywną obsługę klienta. Dzięki zaawansowanym mechanizmom kolejkowania, priorytetyzowania oraz kierowania połączeń i wiadomości, mamy pewność że obsługujemy klientów zgodnie z założeniami. System call center Conpeek pozwala na dostosowanie konfiguracji ACD do specyficznych potrzeb biznesu dla wszystkich wymaganych kanałów komunikacji oraz wiadomości.

Call Info​

Dla wielu procesów biznesowych kluczowy jest zapis informacji dotyczących przebiegu i wyniku rozmowy. Conpeek pozwala na zdefiniowanie dowolnego zestawu pozycji do wypełnienia przez konsultanta w trakcie rozmowy i po jej zakończeniu. Dane te są dostępne zarówno w informacjach szczegółowych o połączeniu, jak i w generowanych raportach.

Outbound Campaigns

VOICE

SMS

E-MAIL

VOICE

SMS

E-MAIL

Efektywność wielu procesów biznesowych zależy od sprawności zespołów odpowiedzialnych za przeprowadzenie rozmów wychodzących. Conpeek pozwala na elastyczne zarządzanie kampaniami głosowymi i dostosowanie ich do potrzeb biznesu. Kampanie mogą być prowadzone z użyciem automatycznego dialera w trybach preview, progressive i predictive.

Wykorzystanie kanałów SMS i E-mail pozwala na kierowanie kampanii marketingowych do bardzo szerokiej grupy odbiorców. W połączeniu z funkcjonalnością Invitation Link osoba odbierająca wiadomość może jednym kliknięciem połączyć się z konsultantem.

Web Panel

Wydajność pracy w Conpeek zawdzięczamy nowoczesnej i ergonomicznej aplikacji WEB. W zależności od profilu użytkownika pozwala ona na zarządzanie usługami, obsługę połączeń na wszystkich kanałach, procesowanie wiadomości oraz wykonywanie innych zadań związanych z realizacją procesów biznesowych. Responsive design umożliwia wygodne korzystanie z aplikacji zarówno na komputerze PC, laptopie, jak i tablecie.
Oprogramowanie do telemarketingu
system conpeek callme

CallMe

Klienci nigdy więcej nie muszą oczekiwać na dostępność konsultanta. Dzięki funkcjonalności CallMe  możliwe jest zamawianie połączeń zarówno poprzez odpowiedni wybór na stronie WWW, w trakcie oczekiwania na połączenie w kolejce, jak i z poziomu drzewa decyzyjnego IVR. CallMe wspiera automatyczny dialer w trybach preview, progressive i predictive.

Recording

W wielu procesach biznesowych niezbędne jest nagrywanie. Conpeek pozwala na archiwizację wszystkich kanałów komunikacji w trybach zawsze lub na żądanie.
Czas przechowywania nagrań może być dowolnie dostosowany dzięki elastycznemu zarządzaniu udostępnianą przestrzenią dyskową.

Automated Customer Survey

Przetwarzanie informacji zwrotnej od klienta może być bardzo ważnym narzędziem służącym poprawie procesów biznesowych. Do tego celu można wykorzystać dostarczane przez Conpeek automatyczne ankiety głosowe, mailowe lub sms.

Work Agenda

Kluczowym elementem skutecznej realizacji celów biznesowych jest optymalizacja pracy zespołu konsultantów. Conpeek dostarcza narzędzia do planowania pracy oraz przerw konsultantów.

Wallboard

Conpeek umożliwia uruchomienie monitoringu w oddzielnej aplikacji wyświetlanej zazwyczaj na dużych, widocznych ekranach. Dzięki tej funkcjonalności konsultanci i koordynatorzy mogą jednocześnie wykonywać pracę związaną z realizacją procesów biznesowych oraz obserwować kluczowe parametry i właściwie reagować na ich zmiany. Dzięki funkcji slide-show możemy udostępnić wszystkie wymagane informacje przy ograniczonej powierzchni monitorów.

Monitoring

Conpeek pozwala na śledzenie w trybie rzeczywistym wszystkich kluczowych parametrów dla realizowanych procesów biznesowych. Pozwala to na szybkie podejmowanie właściwych decyzji zmierzających do osiągnięcia zamierzonego celu biznesowego.

Invitation Link

Jeśli chcemy zaprosić klienta do multimedialnej rozmowy, wystarczy, że wyślemy do niego dowolnym kanałem wygenerowany wcześniej link. Kliknięcie lub skopiowanie do przeglądarki internetowej pozwoli na zestawienie połączenia do konferencji, wybranej grupy konsultantów lub do wskazanego opiekuna.
raporty w programie conpeek
system conpeek z funkcją zapraszania klienta do multimedialnej rozmowy

Reporting

Optymalizacja procesów biznesowych wymaga odpowiednich narzędzi do przeprowadzenia analizy i oceny organizacji pracy. Conpeek udostępnia szeroki wachlarz raportów pomagających w podjęciu właściwych decyzji o zmianach. Kreator raportów pozwala na szybkie wyciągnięcie odpowiednich wniosków przez możliwość doboru właściwego formatu prezentowanych danych.

Unified messaging

Jednolity sposób obsługi pozwala na łatwe i szybkie odpowiadanie na wiadomości przychodzące do systemu. SMSy, E-maile, faksy, WebMessage oraz komunikaty z Social media nie zostaną bez odpowiedzi i zostaną prędko zauważone. Spójny interfejs WEB poprawia ergonomię pracy oraz pozwala na dostęp do wiadomości z dowolnego urządzenia podłączonego do sieci.

Unified communications

Integracja różnych środków komunikacji sprawia, że można pozostawać w kontakcie z klientem bez względu na miejsce pobytu. Wszystkie środki komunikacji, urządzenia i media w Conpeek są zintegrowane. W zależności od potrzeb komunikacja może odbywać się z wykorzystaniem kanałów chat, audio lub video z możliwością udostępniania pulpitu oraz przesyłania plików i zdjęć.

Chcesz sprawdzić, jak działa system do telemarketingu Conpeek?

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dostęp do wersji demonstracyjnej oprogramowania

Podczas prezentacji demo dowiesz się: