Wideokonferencje
Telekonferencje
Chat

Komfortowa współpraca z dowolnego miejsca na świecie

Chcesz zorganizować wideokonferencję, webinar, grupowe połączenie za pomocą telefonu lub chatu? Oprogramowanie Conpeek pozwoli Ci bez przeszkód kontaktować się z pracownikami i klientami bez względu na odległość. Najnowsze technologie gwarantują doskonałą jakość połączenia i błyskawiczne przesyłanie informacji.

prowadź wideokonferencje przez internet za pomocą oprogramowania Conpeek

Zorganizuj spotkanie realne jak w rzeczywistości

Zbierz pracowników różnych działów w jednym miejscu, aby przeprowadzić naradę, prezentację lub burzę mózgów. Oprogramowanie Conpeek umożliwi Ci wirtualne spotkanie w czasie rzeczywistym dzięki wysokiej jakości strumieniowi audio i wideo. Jednym kliknięciem udostępniaj ekran, włącz pokaz slajdów i przesyłaj dokumenty. Wideokonferencja online to sposób, aby wydajnie pracować w rozproszonym zespole. 

#wideokonferencja

Prowadź grupową rozmowę bez zakłóceń

Prowadź grupową rozmowę telefoniczną, aby skuteczniej rozwiązywać zgłoszenia i dzielić się informacjami w zespole obsługi klienta. Dołączaj kolejnych uczestników w dowolnym momencie rozmowy. Dzięki oprogramowaniu Conpeek telekonferencja online zostanie nagrana, a uczestnicy otrzymają transkrypt rozmowy.

#telekonferencja
telekonferencja przez internet. Wykorzystaj oprogramowanie Conpeek i prowadź telekonferencje online
Wykorzystaj funkcję chatu podczas wideokonferencji online

Kontaktuj się szybko w dowolnym momencie

Wykorzystaj funkcję chatu podczas wideokonferencji, aby uczestnicy mogli zadać pytanie innym rozmówcom i otrzymać odpowiedź bez zakłócania głównego toku rozmowy. Niektórzy klienci wolą pisać niż rozmawiać? Pozwól im szybko skontaktować się z Tobą, nie czekając na odpowiedź mailową lub połączenie telefoniczne.

#chat

Przejdź przez demonstrację systemu Conpeek

Wideokonferencje i telekonferencje przez internet

Współpracuj zdalnie i przestań martwić się kosztami wynajęcia sal konferencyjnych czy stratą czasu na dojazdy. Dzięki narzędziom Conpeek zorganizujesz łatwo transmisję na żywo i połączysz się jednocześnie z wieloma osobami.

Zobacz, jakie możliwości da Ci oprogramowanie do wideo i telekonferencji Conpeek

Chcesz sprawdzić, jak działa prowadzenie zdalnych rozmów grupowych za pomocą oprogramowania Conpeek?

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dostęp do wersji demonstracyjnej

Podczas prezentacji demo dowiesz się: