Cloud

Wygoda obsługi i bezpieczeństwo danych

Chcesz wdrożyć platformę do kompleksowej komunikacji z klientem, która działa stabilnie, jest prosta w obsłudze, a jej funkcje dostosujesz elastycznie do potrzeb swojej firmy? Wykorzystaj rozwiązania chmurowe.

Sprawdź, jakie korzyści daje oprogramowanie
do komunikacji z klientem w chmurze

Korzystaj z Conpeek na cloud Obniżasz koszty utrzymania systemu

Obniż koszty utrzymania systemu

Korzystając z technologii cloud, nie musisz angażować zespołu w utrzymanie infrastruktury serwerowej. Nie ma opłat za serwer, a zużycie prądu w przedsiębiorstwie spada. Nie potrzebujesz także przestrzeni na dodatkowy sprzęt, co redukuje koszty wynajmu pomieszczeń biurowych.

Zadbaj o elastyczny system

Aplikacje utrzymane w chmurze gwarantują sprawne działanie niezależnie od liczby stanowisk. Darmowe i bezobsługowe aktualizacje regularnie dostarczają nowe funkcjonalności i udoskonalone wersje oprogramowania, co zapewnia bezawaryjne funkcjonowanie systemu.

Utrzymywanie aplikacji w chmurze gwarantuje sprawne ich działanie
Cloud zwiększa bezpieczeństwo twoich danych

Zwiększ bezpieczeństwo danych

Rozwiązania w chmurze oferowane przez Conpeek wzmocnią bezpieczeństwo przechowywania i przetwarzania danych. Stosujemy dokładną kontrolę dostępu do baz danych w Twojej firmy oraz wbudowane mechanizmy kopii zapasowej i przywracania systemu. Informacje Twoje i Twoich klientów są dobrze strzeżone.

Popraw wygodę obsługi

Dzięki rozwiązaniom w chmurze błyskawiczne zainstalujesz oprogramowanie i skonfigurujesz jego funkcje. Nie musisz instalować aplikacji na PC. Wystarczy dostęp do internetu i masz dostęp do całości oprogramowania  z dowolnego miejsca na świecie. Usługi w chmurze działają na zasadzie abonamentu, dlatego nie wymagamy zawierania długoterminowego kontraktu.

Dzięki rozwiązaniom w chmurze cloud błyskawiczne zainstalujesz oprogramowanie

Korzystamy z najnowocześniejszych technologii cloud

Chcesz sprawdzić, jak działa technologia cloud od Conpeek?

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dostęp do wersji demonstracyjnej oprogramowania

Podczas prezentacji demo dowiesz się: