Omnichannel

Conpeek aplikacja do obsługi call center

Omnichannel

Klient może korzystać z wielu kanałów komunikacji w kontakcie z firmą. Conpeek wspiera różne kanały komunikacji pozwalając na wybranie najwygodniejszego. Niezależnie od wybranego kanału, wszystkie powiązane dane są zapisywane w profilu klienta. Nagrania rozmów, wiadomości w konwersacjach i przesłane pliki są przechowywane we wspólnej przestrzeni dyskowej. Konsultant ma dostęp do historii kontaktów z aktualnym rozmówcą, co pozwala na dokładne poznanie sprawy klienta i spersonalizowaną obsługę.

omnichannel conpeek
conpeek

Contact Database

Conpeek pozwala na utrzymywanie bazy danych kontaktów zawierającej wszystkie wymagane informacje, w tym również identyfikatory służące do komunikacji na wybranych kanałach. Określenie preferowanego kanału pozwala na automatyczne dostosowanie komunikacji do oczekiwań Klienta.

Contact History

Bez względu na wybrany kanał komunikacji, wszystkie informacje o połączeniach i konwersacjach są powiązane z profilem Klienta, a przekazywane treści mogą zostać zarchiwizowane w ramach udostępnionej przestrzeni dyskowej.

GDPR Compliance

Conpeek pozwala na spełnienie wymagań określonych w rozporządzeniu RODO poprzez zapewnienie właściwej ochrony przetwarzanych danych osobowych oraz zarządzanie zgodami na komunikację z uwzględnieniem wybranych kanałów (Opt-In).

contact center