Omnichannel

page-graphics

Omnichannel

Klient może korzystać z wielu kanałów komunikacji w kontakcie z firmą. Conpeek wspiera różne kanały komunikacji pozwalając na wybranie najwygodniejszego. Niezależnie od wybranego kanału, wszystkie powiązane dane są zapisywane w profilu klienta. Nagrania rozmów, wiadomości w konwersacjach i przesłane pliki są przechowywane we wspólnej przestrzeni dyskowej. Konsultant ma dostęp do historii kontaktów z aktualnym rozmówcą, co pozwala na dokładne poznanie sprawy klienta i spersonalizowaną obsługę.
omnichanel to zamowienia telefonicznie wiadomosci sklep internetowy i social media
banner

Contact Database

Conpeek omnichanel pozwala na utrzymywanie bazy danych kontaktów zawierającej wszystkie wymagane informacje, oraz identyfikatory służące do komunikacji na wybranych kanałach. Określenie preferowanego kanału pozwala na automatyczne dostosowanie komunikacji do oczekiwań Klienta.

Contact History

Bez względu na wybrany kanał komunikacji, wszystkie informacje o połączeniach i konwersacjach powiązane są z profilem Klienta, a przekazywane treści mogą zostać zarchiwizowane w ramach udostępnionej przestrzeni dyskowej.

GDPR Compliance

Conpeek  omnichanel pozwala na spełnienia wymagania określonych w rozporządzeniu RODO poprzez zapewnienie właściwej ochrony przetwarzanych danych osobowych oraz zarządzanie zgodami na komunikację z uwzględnieniem wybranych kanałów (Opt-In).

page graphics